Veľkoobchod

032/290 17 34

Záhradkárske potreby Bratislava - záhrada

Záhradkárske potreby Bratislava, západné Slovensko

Hľadáte veľkoobchod so záhradkárskymi potrebami, ktorý ponúka kvalitné hnojivá, postreky či kvetináče za výhodné ceny? Navštívte veľkosklad Stacho, s.r.o. so sídlom v Kočovciach, ktorý navštevujú zákazníci z celého západného Slovenska.

Nájdete u nás všetko potrebné pre vašu záhradu. Na trhu pôsobíme už od roku 1992, čo znamená, že v oblasti záhradkárskych potrieb máme bohaté skúsenosti. Cieľom našej firmy je maximálna spokojnosť našich zákazníkov, a preto sa snažíme vychádzať im v ústrety.

Nami ponúkané výrobky si u nás môžete aj objednať. Ak nám objednávku doručíte do 12:00, všetok tovar vám dovezieme hneď nasledujúci deň. Registrovaným zákazníkom vozíme tovar 2x týždenne, v závislosti od rozvozového plánu.

Prevádzková doba veľkoobchodu a predajne záhradkárskych potrieb

Veľkosklad - Kočovce:
Pondelok až Piatok - 7:30 až 15:00
Predajňa - Nové Mesto nad Váhom:
Pondelok až Piatok - 8:00 až 17:00
Sobota - 8:00 až 12:00

Hnojivá, postreky, kvetináče v Bratislave

Potrebujete nakúpiť hnojivá, rašelinu, kvetináče, bazénovú chémiu, netkanú textíliu, postreky či iné záhradnícke potreby za výhodné ceny? Navštívte náš veľkosklad v Kočovciach alebo našu predajňu v Novom Meste nad Váhom.

Všetok tovar, ktorý ponúkame, je kvalitný a od popredných výrobcov. Nájdete u nás výrobky značiek FISKARS, GARDENA, AL - KO, HORTUS a iné.

Máte záujem o naše služby alebo by ste chceli získať ďalšie informácie?

Neváhajte a kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom formulára.